سیگنال خرید سوم سال 96 ، نصیر ماشین با نماد خنصیر | سهام بین ( میثم میثم )

#خنصیر -  تک سهم قطعات خودرویی با برند ملی و منطقه ای ، با تولیدات منحصر به فرد و انحصاری در ایران و خاورمیانه با دانش بومی و متخصصین دلسوز  ، شرکتی با مدیریت بومی، متعهد و متخصص با توان علمی و تجربی بالا در درون جامعه صنعت بومی . شرکتی که در بحران های تحریمی و خودرویی  سالهای 92 تا 95 توانست با درایت و کفایت مدیریت و تلاش شبانه روزی تیمهای متخصصان و فنی  شرکت را در اوج بحرانها نگه داشته طوری که اکثر شرکتهای قطعه سازی در این دوره ورشکسته یا زیانده شدند، این شرکت نسبت به سنوات قبل رشد تولید ، فروش و افزایش چشمگیر سود را به صاحبان سهام خود داشته و دارد.
اکنون #خنصیر طرح توسعه خود را با همان توان فنی و تجربی خود به زودی افتتاح و به بهره برداری خواهد رساند و جایگاه رفیع تری را دربین قطعات پیش تر خواهد برد و در این میان حتم خود سهام شرکت که بیش از 9 ماه بود در رکودمعاملاتی و در جا می زد به جایگاه اصلی و بالاتر به نحوی که جایگاهش با توانمندی تولیدی و سرمایه در گردش در حد شرکت خپویش می تواند برسد. به امید چنین ایام با #خنصیر حرکت و ادامه خواهیم داد ....    

در سال (1373) شرکت مهندسی نصیرماشین با طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی شروع به فعالیت نمود و در سال 1374 تولید میل لنگ پیکان را نیز به نتیجه رساند و با توجه به کیفیت مطلوب محصول تولیدی پس از طی مراحل اولیه آدیت محصول به عنوان اولین تولید کننده میل لنگ پراید در سال 1375 فعالیت خود را گسترش داد .

در سال 1376 با توجه به اعلام نیاز شرکت مگاموتور و نیاز به تولید انبوه میل لنگ پراید و محدودیت مکان شرکت فعالیت خود را به منطقه محروم دهق واقع در 80 کیلومتری شمال غربی اصفهان انتقال داد و در ادامه فعالیت شرکت با جلب رضایت مشتری موفق به دریافت سفارش تولید انبوه میل لنگ خودروهای دیگر نیز شد .

در سال 1378 با توجه به رشد سریع مجموعه و توانمندی کارکنان ، نیاز بازار و نگرش مدیریت شرکت به بسط و توسعه فعالیتها مجموعه جدید در شهرک صنعتی سایپا واقع در شهرستان گلپایگان احداث که به دست ریاست جمهور محترم وقت کشور عزیزمان افتتاح گردید .

این واحد با تکیه به تجارب مفید و ارزشمند و تولید با کیفیت مطلوب در روند تولید میل لنگ توانست خط تولید میل لنگ نیسان Z24 و RIO و میل بادامک را به درخواست شرکت سایپا در مدت کوتاه راه اندازی و به بهره برداری برساند .

انجام امور فوق باعث شده که شرکت مهندسی نصیرماشین بعنوان یک شرکت توانا و مطمئن در تولید هر نوع میل لنگ خودرو در ایران و خاورمیانه مطرح گردد .

شرکت مهندسی نصیرماشین در سال 1383 به عضویت در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران درآمد و به علت شفافیت در عملکرد مالی خوب خود توانست جزء10 شرکت برتر بورس از نظر شفافیت مالی

در سال 1386 انتخاب و تقدیر نامه ای نیز از طرف وزیر امور اقتصادی و دارایی دریافت دارد .

شرکت تولیدی موتور و گیربکس واکسل سایپا ( مگاموتور ) که سازنده انواع موتور برای گروه سایپا می باشد در این شرکت حدود30 % سهام دارد و خود بعنوان مشتری عمده و خریدار محصولات تولیدی شرکت می باشد .

 

برای نمایش تحلیل کلیک کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید.
دیدگاه کاربران (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.